+420 571 445 187    |    info@krabicovna.cz

Kartonová krabice klopová 5VL 400 x 400 x 300

Neohodnoceno
od 25,64 Kč / ks od 21,19 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vnější rozměr 400x400x300, vnitřní rozměr 386x386x272

Klopové krabice - Bezpečná přeprava a skladování vašeho zboží!

Nabízíme univerzální klopové krabice z třívrstvého kartonu, které jsou ideální pro bezpečnou přepravu těžšího zboží. Tyto krabice jsou vyrobeny z kvalitní vlnité lepenky, což zajišťuje ochranu proti vlhkosti a mechanickým poškozením. Vynikají také svou nízkou cenou, snadnou přepravou na paletě a možností skladnosti. Pokud jste nenašli požadovaný rozměr, podívejte se na naši nabídku větších klopových krabic 5VVL nebo na další varianty kartonových krabic, které máme k dispozici, nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku. Zajistěte si spolehlivé balení s našimi klopovými krabicemi!

Detailní informace

540 ks (2 palety)
31,60 Kč / ks
26,12 Kč bez DPH
1080 ks (4 palety)
28,68 Kč / ks
23,70 Kč bez DPH
2160 ks (8 palet)
25,64 Kč / ks
21,19 Kč bez DPH
405 ks (2 malé palety)
35,92 Kč / ks
29,69 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pouze paletový odběr. Cena přeprava po ČR i paleta je již zaúčtována v ceně výrobku. Přeprava na Slovensko +1500kč vč. DPH.

U paletových odběrů se jedná o výrobu na základě přijaté objednávky, tedy na zakázku. V průběhu výrobního procesu může dojít k výrobním odchylkám v rozsahu do 10 % od požadovaného množství, a to jak podvýrobě, tak nadvýrobě požadovaného zboží. Zboží dodáváme do 14 dnů od objednávky. Je to z důvodu toho, že je naše firma výrobce, nikoli obchodník se sklady.Díky tomu můžeme zaručit tu nejaktuálnější a nejnižší cenu na trhu.

Konečný daňový doklad je vystaven na základě skutečně vyrobeného množství. V případě podvýroby, tedy pokud je vyrobeno méně kusů než objednáno, bude zákazníkovi vrácen rozdíl v platbě formou dobropisu. Naopak, v případě nadvýroby, kdy je vyrobeno více kusů než objednáno, dojde k doúčtování rozdílu v platbě.

Jsme pevně odhodláni poskytnout vám co nejlepší službu a kvalitní výrobek, a proto vždy usilujeme o minimalizaci výrobních odchylek. Vaše spokojenost s našimi produkty a službami je naším hlavním cílem.

Univerzální klopové krabice pro bezpečnou přepravu a ukládání zboží!

Naše společnost přináší kvalitní klopové krabice vytvořené z pětivrstvé vlnité lepenky, které nabízejí bezpečné a spolehlivé balení pro vaše zboží. Síla materiálu 6 – 7 mm zajišťuje optimální stabilitu a pevnostní parametry, což umožňuje snadnou manipulaci a přepravu středně těžkých až těžkých předmětů, jako jsou elektronika, ocelové nástroje, plastové zboží či průmyslový materiál

Výhody našich klopových krabic jsou mnohostranné. Kompaktní vnější úprava klopových krabic zvyšuje přilnavost všech druhů lepicích pásek, což zajišťuje pevné uzavření balíku a ochranu obsahu. Díky 100% využití palety jsou tyto krabice ideálním obalovým materiálem pro úspornou přepravu a skladování.

Naše krabice jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a pečlivost. Poskytujeme možnost tisku dle přání zákazníka, a to až do velikosti loga 2x 100cm2 černým tiskem zdarma v ceně výrobku. Stačí nám poskytnout grafický formát (křivky) loga při objednávce, a my Vám zašleme náhled ke schválení. Dále je možné také tisknout i ve více barvách (max 2) a jakékoliv velikosti (i větší než-li 100cm2), avšak na to je potřeba individuální cenová nabídka. Díky našemu výrobnímu procesu můžeme nabídnout i rýly navíc do výšky krabice, abyste měli obal přesně podle svých potřeb.

Naše klopové krabice jsou výhodné pro různé odvětví průmyslu a obchodu. Jsou široce využívaným typem lepenkových obalů pro přepravu a balení zboží díky své nízké ceně, snadnému skládání a zavírání.

V případě potřeby materiálu vyšší třídy či specifických rozměrů či konstrukcí se na nás neváhejte obrátit. Vyhotovíme Vám kalkulaci přesně na míru do 24 hodin.

Naše výrobky nabízí nejen bezpečnou přepravu a skladování, ale také záruku optimálního balení a ochrany vašeho zboží. Díky stohovatelnosti a univerzálnímu použití naše klopové krabice splňují nároky a potřeby různých oborů a jsou ideálním řešením pro vaše obalové potřeby. Ušetřete čas i peníze s našimi jednoduchými a cenově dostupnými obalovými řešeními. Objednejte si naše klopové krabice ještě dnes a ujistěte se, že vaše zboží je v bezpečných rukou od okamžiku balení až po doručení!

Materiál výrobku BC vlna třídy 32 hnědo-hnědá. Existuje několik vyšších, ale také pár nižších tříd pevností lepenky, pro tyto pevnosti Vám můžeme vyhotovit cenovou nabídku. Třída pevností se odvíjí od ceny. Také je možné místo hnědo-hnědé nabídnout bílo-hnědou lepenku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klopové krabice 5VL - Délka od 400 mm - 499 mm
? Délka (mm): 400
? Šířka (mm): 400
? Výška (mm): 300
? Materiál: 100% recyklovaná pětivrstvá vlnitá lepenka
Vnitřní délka: 386 mm
Vnitřní šířka: 386 mm
Vnitřní výška: 272 mm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.